Rüyada öpmek – öptüğünü görmek

Rüyada tanıdığı bir ölüyü öptüğünü görmek, o ölünün geride bıraktığı  maldan veya ilmî eserden faydalanmaya delâlet eder.  Rüyada öpmek, ihtiyaçları gidermeye ve düşmana galip gelmeye delâlet eder.  Rüyada küçük bir çocuğu öptüğünü görmek, o çocuğun babası ile arada kurulacak  dostluk ve sevgiye delâlet eder.  Rüyada âlim Ve fazıl bir kişinin güzel bir kimseyi öptüğünü görmek, o kimsenin  Kur’ân okumasına, dünyanın ona yönelmesine ve hayırlı rızka delâlet eder.

Rüyada kendi çocuğunu şehvet ve iştiyakla öptüğünü görmek, o çocuğundan veya  çocuğun anasından, hayır, mal, iyilik ve sevince erişmeye iraşettir.

Rüyada bir kadını öptüğünü görmek, sevdiği bir kimse tarafından gösterilecek  teveccühe veya gönderilecek selâma delâlet eder.  Sevdiği birisini ağzından öptüğünü görmek, ele geçecek paraya, yanağından öpmek  de, kazanılacak paralara işarettir.

Bir kimsenin rüyada bezekli ve süslü bir kadını öptüğünü veya onunla bir yatakta  beraber yattığını görmesi, dul bir kadınla evlenmeye delâlet eder.  Rüyada valiliğe ehil olan bir kişinin bir şehrin valisini öptüğünü görmesi, o valinin  yerine geçeceğine alâmettir.

Rüyada tanıdığı veya tanımadığı bir ölüyü şehvetle öptüğünü görmek, arzu ve emele  kavuşmaya delâlet eder.  Hastanın rüyada bir ölüyü öpmesi, ömrünün tamam olduğuna ve ecelin geldiğine  işarettir.

Yorum Bırakın