Rüyada cariye (hizmetçi) görmek

Bir kimsenin rüyada hizmetçi görmesi, mala, ni’mete,  mevkiinin artacağına delâlet eder. Çünkü hizmetçi insanın elindeki malı gibidir.

Yine rüyada hizmetçi görmek, ona mâlik olan kimse için ticaret ile tâbir olunur.  Müslüman ve zinetli bir hizmetçi görmek, ummadığı yerden sevindirici bir haber  almaya delâlet eder.  Yüzü ekşi ve çirkin bir hizmetçiyi görmek, korkutucu bir haber ile tâbir olunur.

Kendini  bilmez hafifmeşrep bir hizmetçi görmek, üzüntü ve keder fakirliğine işarettir.  Rüyada bekâr bir kadın hizmetçi aldığını görmek, faidesi çok olan bir mülke mâlik  olmaya veya kazancı çok olan bir ticarette bulunmaya delâlet eder.

Rüyada siyah bir hizmetçiye mâlik olduğunu görmek, hüzün ve kederden kurtuluşa  delâlet eder. Yine küçük bir hizmetçi aldığını görmek, imkânı az olan bir iş talebine  işarettir.

Güzel bir hizmetçinin kendisine doğru koşa koşa geldiğini görmek, kısa zaman içinde  hayırlı bir haber almaya delâlet eder.  Rüyada çıplak bir hizmetçisi olduğunu görmek, ticaret işinde zarar etmekle tâbir  olunur.

BİR CEVAP YAZIN