KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Orhancan - Ömercan

Yer:
Diğer

Tarih:
18 Ekim 2007, Perşembe
09:44

Alıntı Yap: Orhancan - Ömercan

Sanal ortamlar da manevi olarak birer bataklık veya hizmet yerleri olmuştur..

Ahirzamanda **imanın elinde kor ateşini tutmak kadar zor olacağı** bildirilmişken ve **akşam yatınca imanlı sabah kalkınca imansız olunabileceği** dehşet bir zamanda yaşarken böyle GÜZEL ve TEBLİĞ amaçlı sitelerin açılmasına çok sevinmekteyim... emeği geçen kardeşlerimizden Allah (CC) razı olsun..

Müslümanlar, kardeşlerinin imanına takviye olmak için çalışması ve diğer insanlara İSLAMIN ve MÜSLÜMANLIĞIN güzelliklerini, hoşgörü ve müsamahasını, dünya ve ahiret yaşantısı bilincini iletmesi gerekir, selamlarımla.
Yukarı          
 
Gönderen:
Kerem

Yer:
İstanbul

Tarih:
18 Ekim 2007, Perşembe
09:43

Alıntı Yap: Kerem

Site için varını yoğunu ortaya koyup, gece gündüz demeden çalışan ve karşılığında sadece Allah rızası beklentisi olan Gürsoy abiyi kutlarım. İçerik açısından dolu dolu bir site... Gayrimüslimler internet üzerinden serbestçe misyonerlik yapabilirken, müslüman sitelerine ambargo uygulayıp "sitenizdeki e-kitapları kaldırın, telif hakkı yasasına aykırı şekilde yayınlıyorsunuz" şeklinde mesajlar gönderen firma yetkililerini de kınıyorum. Aynı cevabı ahirette Allah-u Teala'nın karşısında da verebilecek misiniz? Selametle...
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 218 Toplam Sayfa Sayısı: 55
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 51. 52. 53. 54. 55. 
© 2013 Tahavi.com Ziyaretçi Defteri
Tahavi.com Ziyaretçi Defteri
 

site stats